Česká a Slovenská komunita


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Zdravím pánové a dámy 🙂



  • Zdravím,

    z uvítacího příspěvku nebylo jasné z jaké hry přestupuješ a uvádíš, že jsi skeptický, ale aby taky ne, zatím je to alfa a změnit se může dost.
    Podle všeho se Fractured snaží být kombinací Ultimy online, Albion online a MOBA hry s prvky ovlivňování prostředí jako z Diviny: Original sin. Nevím kolik z toho se tam nakonec dostane, ale zatím se to rýsuje slušně.

    Jinak vítej.


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Vyloženě z jedný hry přímo ne, ale víceméně všechny MMO co jsou/byli jakžtakž populární jsem zkoušel (většina tragédie). Největší naděje jsem dával do Chronicles of Elyria, ale to šlo bohužel pod hladinu jak Titanic a vzalo si to nějakých 350€ sebou 🤦 Fractured mi připadá jako takový...izometrický a realističtější CoE (realističtější ve smyslu co vše chtějí mít ve hře, nejsou snílci). Prostě skeptický optimismus, tváří se zatím dobře (uvidím za pár dnů v alfě 😄 ) a může být super, ale dát do toho peníze je moc brzo (po CoE jsem se poučil)

    Díky za přivítání.


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Plánuje se tu čistě cz/sk guilda nebo se každý rozuteče? Sice bych do ní nevstoupil když už v jedný jsem (nebo spíše vedu), ale třeba zrovna spolupráci by to i tak usnadnilo. I když by komunikace musela být v aj kvůli ostatním členům, mít na obou stranách lidi s stejnou/podobnou mentalitou je vždy lepší. Domlouvat se jako čech s třeba portugalcem nebo rusem dokáže být náročný, prostě rozdílný myšlení 😅



  • Uvidíme jak velká tu bude cz SK komunita, rozhodně by to bylo fajn, stejně jako cz SK město atd



  • This post is deleted!


  • @Meiki

    to taky a hlavně ne každý se shodne na hlavních cílech guildy a její náplni (pvp a zvz vs pve, hardcoce vs casual); co jsem potkal pár čechů, tak jsou už roztroušení po různých guildách dle jejich preferencí a to, že se v guildě mluví po našem pro ně tahák není


  • Wiki Editor

    Guildy by měly být omezené podle aligmentu a ne rasy, takže můžeš mít pohromadě human, beastman, angel pokud mají všichni good aligment. Samozřejmě záleží na tom jak to nakonec implementují. Já už guildu mám, ale nebránil bych se spolupráci na úrovni města. S tím jak mají města vypadat by měla být úroveň spolupráce skoro stejná jako v guildě, pokud chceš město udržet v dobrém stavu.


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Já bych raději přežil rozdělení podle rasy, to jde ještě lidem vysvětlit, že třeba démoni jsou dobrá volba pro to co chtějí. Dělat to podle alignmentu by bylo nemožný a jen rozbilo existující komunity. 🤔



  • Dělat to podle alignmentu by bylo nemožný a jen rozbilo existující komunity.

    Zas na druhou stranu možnost "gankovat" mají např. hodní kluci jen proti zlým a neutrálním, takže bych pochopil, kdyby byly guildy rozděleny na evil+neutral / good. To rozdělení podle přesvědčení je rozumné.


  • Wiki Editor

    @LonelyCookie S tím nic nenaděláš, třeba The Shadow Empire se plánuje rozdělit do menších guild podle alignmentu aby mohli mít všechny lidi co nabrali



  • Jsem na to zvědavej. Já osobně hraju jen pvm, takže to vidím na beastmana


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Nevím jestli tu dřív padl podobný návrh, ale třeba vytvoření discord serveru pro CZ/SK by mohlo být dobrý nápad. Pomohlo by to koncentrovat stávající i nově příchozí do jednoho místa, tohle je přece jen na foru dost zastrčený a neaktivní. Zároveň by to nováčky nepřímo navigovalo přidat se k guildám (nebo alespon městům pokud by to byli solisti) kde už nějací cz/sk budou. Nikdy nás tady nebude dost k...čemukoli, ale určitě je lepší motivovat sdružování než aby každý byl někde sám

    EDIT: Všiml jsem si že to někdo navrhl asi před rokem, ale link nebo něco nevidím, takže tímto oživuju nápad 😄


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    V rychlosti, včera udělaný server (vlastně dnes 😄 ). Obyčejný roleassign s CZ/SK a planetama, chatovací kanál a kanál pro seznam guild kde už je někdo CZ/SK. Třeba se to uchytí.

    https://discord.gg/bsgEArpp8A


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Přípomínka, že existuje CZ/SK server 🙂 (třeba si toho teď všimne víc lidí když je vyšší aktivita s blížící se alfou)


  • TF#2 - MESSENGER

    Kdo se jde pustit s EA do hraní ? Kolik se nás tu schválně sejde. O pár kusech, co budou s náma, víme.


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured