Witam !


  • TF#3 - ENVOY

    Witam!

    Chciałbym podziękować użytkownikowi Foxs z portalu mmorpg.org.pl za zwrócenie uwagi na tę produkcję 😄 Mam nadzieję że gierka przypadnie mi do gustu jak wyjdzie oraz że uda mi się ściągnąć znajomych do wspólnej gry.


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @necronus Hello new friend, you might need this (info).


  • TF#1 - WHISPERER

    Widzę że nie tylko mnie zaciekawił.


  • TF#7 - AMBASSADOR

    Zaraz, zaraz...

    @necronus said in Witam !:

    Chciałbym podziękować użytkownikowi Foxs z portalu mmorpg org pl za zwrócenie uwagi na tę produkcję

    @sqter said in Witam !:

    Widzę że nie tylko mnie zaciekawił.

    Czy on Was zaciekawił tym postem?

    Cóż, każda zazwyczaj się zapowiada zacnie ale w której to gierce MMO jeszcze przed startem gry oficjalnie możemy klepać levelki? Taaak właśnie, klepanie levelków już tam jest pomimo, że gry jeszcze nie ma.

    Za różne aktywności np. na forum dostajemy expa, za każde 200 expa mamy level, co każde 5 leveli dostajemy różne fanty do odebrania w dniu premiery gry czyli np. jakieś customicy, tytuły, mounty, skórki itp itd.

    Trochę ironiczne, biorąc pod uwagę to, że Fractured reklamuje się jako MMO bez grindu...


  • TF#3 - ENVOY

    Raczej zaciekawił samą koncepcją gierki, bo nie słyszałem o niej szczerze 😄 A to że można wklepać "levelki" przed możliwością zagrania, to praktycznie nic nie znaczy, bo i tak bym przeczytał te wszystkie artykuły w newsach 😉


  • TF#10 - CONSUL

    Witaj @Necronus !

    No trochę post mylący pod kątem tych "levelków", a do tego średnio opisujący co gra chce oferować. Zostało t ospłaszczone do hack&slach w rzucie izometrycznym...
    Ale ważne że kogoś ściągnął 🙂


  • TF#3 - ENVOY

    @dybuk Ja tą gierkę widzę jako lepszą wersję Albion Online z mniejszą ilością grindu (a raczej farmy), większymi możliwościami itp. A największy plus to brak cross platform na platformy mobilne - bo to wpłynęło okropnie na odbiór gry i same możliwości. Faktycznie źle to zostało zareklamowane, bo od rzutu izometrycznego do hns jeszcze daleko. Ważne że zostało zareklamowane i co bardziej dociekliwi sprawdzili i się wciągnęli 😄


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured