Witam Serdeczenie


  • TF#1 - WHISPERER

    Witam wszystkich zgromadzonych 🙂
    Mam nadzieje ze gra nie utknie w fazie testowej ponieważ wydaje sie obiecujace jesli chodzi o mechaniki i implementacje świata 🙂


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @wywin Hello new friend, you might need this (info).


  • TF#7 - AMBASSADOR

    O tak.

    @wywin said in Witam Serdeczenie:

    Mam nadzieje ze gra nie utknie w fazie testowej

    Przez "utknięcie", masz na myśli:

    • serwery zostaną zamknięte zanim gra będzie miała kompletną mechanikę i treść większą niż naparstek

    czy raczej

    • developerzy powiedzą "ta gra będzie zawsze w becie" i będą tworzyć nową treść, wykorzystującą zupełnie nowe, niepowiązane z niczym mechaniki, praktycznie olewając jednocześnie bugi i brak tutoriala (...Warframe?)

  • TF#4 - EMISSARY

    albo stanie się tak jak z albion online że w fazach testów był całkiem dobrze zapowiadająca się grą ale jak wyszedł to poraszka


  • TF#7 - AMBASSADOR

    @zulkir said in Witam Serdeczenie:

    albo stanie się tak jak z albion online że w fazach testów był całkiem dobrze zapowiadająca się grą ale jak wyszedł to poraszka

    FAAAJEEEEEEEERFOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

    ...

    *khy, khy* Chciałem powiedzieć:

    Podobne przejścia miałem z Firefallem.
    Po przedłużającej się "becie" (bardziej alfie) wyrzucili kierownika gry Marka "autobus i studio SFX" Kerna i obrócili główne założenia gry o 180 stopni, przechodząc od

    • chaos wydarzeń dynamicznych zamiast questów,
    • jedna postać przełączająca się między wszystkimi klasami,
    • nie ma poziomów, 5-minutowy gracz może swobodnie grać z 50-godzinnym,
    • górnictwo za pomocą Wielkich Rakietowych Młotów Pneumatycznych i crafting to bardzo istotne filary rozgrywki,

    do

    • musisz grindować tę samą garstkę mocno oskryptowanych questów (z niewyciszalną narracją) w koło i koło,
    • w sumie powinienieś mieć parę postaci z całkowicie osobnymi i absolutnie niedzielonymi pieniędzmi i przedmiotami,
    • różnice między poziomami są tak strome, że nie masz co ruszać niczego poza widełkami ±2 poziomy,
    • Wielkie Rakietowe Młoty Pneumatyczne? Crafting? Po co to komu?

    Co poszło nie tak z Albionem?


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured