CZ/SK KOMUNITA A GILDA


  • TF#1 - WHISPERER

    This post is deleted!


  • Ahoj, rozhodně bych byl pro cz/SK guildu.
    Uvidíme kolik tu bude lidí.
    Já osobně mám immortal pack, takže mám přístup i do alpha testů.
    Jinak je tu i cz/SK téma na fóru
    https://forum.fracturedmmo.com/topic/1016/česká-a-slovenská-komunita/15


  • TF#1 - WHISPERER

    Díky za odpověď kouknu na link, já mám taky přístup do alphy nemám ten nejdražší balík ale ten druhý nejdražší ...... Jinak ano myslím si že stále platí že jsme schopni dát dohromady fungující gildy 🙂 stačí jen mít základ "nedětských hráčů" a půjde to v pohodě 🙂



  • ...což je právě problém, "nedětští" hráči mají práci, dítě a někteří z nich letos kolaudují 😛 Ale bylo by to fajné.



  • Jo, taky už nemám čas věnovat tomu tolik času. Podpořil jsem vývojáře hlavně kvůli tomu, že se zdá, že mají taky rádi Ultimu Online atd.
    Rád se ke guildě přidám, ale spíš jako casual player


  • TF#1 - WHISPERER

    taky pracuji mám práci někdy do jedný někdy do sedmi do večera .....ale hraní mám rád tak si čas udělám ....myslím si že nejlepší bude udělat si rozpis akcí a aby se lidi vyjádřili kdo by byl schopen a ochoten se dostavit...... ( je jasné že se přes den může cokoliv změnit jak jsem psal, ani já nemám stabilní čas v práci, ale přibližně) problém se dá vyřešit s určením hlavního organizátora akcí a třeba pár zástupců, kterým by nedělalo problém vést lidi 🙂 Další otázka je jakou rasu by jste chtěli hrát ? já osobně miluji pvp ......takže mě hra táhne k Démonům založit buď to hordu démonů, ale nemám problém se s Vámi domluvit a připadně se podřídit 🙂



  • No s tou rasou to je pravda. Já jsem zase spíš PvE, takže půjdu spíš do beastmenu


  • TF#1 - WHISPERER

    Do beastu pujde dost lidí co jsem si s nimi psal 🙂 možná není na škodu mít jako první rasu jako dobrou nebo neutrální, kvůli knowledge pointům a až porozumíme plně skillům, passivkám, itemům, religion atd...... a následné účinné kombinaci, není problém udělat alt char. na PVP 🙂 primárnější ze začátku bude PVE, jen solo tejpci pojedou PVP či menší skupiny, kteří ovšem budou postrádat set itemy myslím si 🙂



  • @Zvirectil Proč pvp alt - pobrat všechny skilly ve furrylandu a pak se stát Abomination 😉


  • TF#1 - WHISPERER

    aha nějak nevím o čem je řeč ale musím si to teda někde dočíst 😄



  • Taky to ještě nemám přesně nastudovaný. Jde tam o to, že beastmen, co se bude chovat zle bude abomination a třeba naopak dobrej deamon bude Angel. U lidí si nejsem jistý, jak to je


  • TF#1 - WHISPERER

    jo to vím ...... 😄 no u lidí by měl být progres na lich kinga a zároveň se bude měnit i skin 🙂



  • To zní zajímavě, uvidím jak to s PvP bude. Když by to bylo něco jako v začátcích UO, tak by to stálo za to



  • @Zvirectil No ono by to nemělo být ani tak závislé na chování, ale spíš na rozhodnutí člověka (bylo by divné, kdybys po pár dorážkách znemrtvizoval a pokud bys sekal latinu, opět e oživil 😛 ) . Moc o tom vývojáři nesdělili, jen že snad nebude mít lich takový hlad a nebude mu moc zima 😄 Ale s karmou by to co dělat nemělo.


  • TF#1 - WHISPERER

    No uvidíme jak to bude ...už se těším až mě hra nadchne jelikož mě zatím velice namotivoval pouze popis...ale hra zatím nic extra nepředvedla ale tak jedná se o alpha I což chápu ( neukamenujte mě 😄 ) ale doufám že to dotáhnou dokonce jelikož si myslím že bude o co stát a pokud budeme držet spolu vybudujem silnou společnost 🙂


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    Ahoj ted v Alfě rád nekam zajdu mrknout s nekym uz nevim co bych delal : ))



  • Jen jsem chvíli nalognul, ale jinak teď v téhle alfě asi moc čas mít nebudu.
    Jak to tam vypadá? Jaký jsou dojmy? Já toho moc nestihl


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @Morgion Hele já jsem od začátku nadšenej jasně není tam toho moc, ale základ se mi zatím moc líbí, takže doufám, že to vyšperkujou a bude to pecka doufám, že to pro mě bude taková srdcovka jako UO. Ja si zatím postavil baraček a vše co jsem mohl ještě bych chtěl vyrazit mrknout na nějaký gobliny : ))



  • Právě na mě to taky působí jako kdysi UO, proto jsem je podpořil. Tak snad to dobře dopadne


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured