Jakie są wasze przemyślenia o tej gierce?


  • TF#1 - WHISPERER

    Problem dla mnie to też sam system wiedzy. To generuje taki "symulator" biegania. Gram sobie magiem, zrobiłem jakieś rozeznanie i na całej wielkiem mapie jest jeden rodzaj moboa który daje jakieś tam skille - Fire Shaman goblinowy - najgorsze jest to, że jest on tylko w jednej lokacji, pech chciał że wybrałem miasto na wschodzie.. teraz mam długi.. nudny, żmudny i denerwujący marsz, bo dookoła miasta tego co jestem nie występują te gobliny... no trochę taki smutek.

    Błędy w walce pomijam.. bo czasami denerwujące jest jak stoisz kilka metrów od moba, on w ciebie napitala a ty masz informacje "że cel jest poza polem widzenia" no WTF.

    Nie wiem jak to będzie dalej wyglądało.. chodzi o to jak wrzucą już wszystko co tylko może być, co powinno być... ja widzę w tym jakiś potencjał, ale obecna wersja gry nie przekonuje mnie do "zakupu" wsparcia i myśli "o, wreszcie będzie w co pograć". Boje się, że elementy hardkorowego podejścia do gry - śmierć na pve = utrata całego eq... to całe powolne bieganie po mapie itd., no po prostu obecnie nie zachęcają.

    Jedyne co, to jak na Alphe powiem, że gra jest już przyzwoita i jak w kolejnym czasie jakoś to wszystko zostanie poprawione, doszlifowane, pojawią się brakujące elementy gry i mam nadzieję na trochę boost graficzny itd. to myślę, że przyciągnie trochu ludzi.

    Sam gdzieś w głębi serca na to liczę.


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured