Piniek266


  • TF#1 - WHISPERER

    Witam wszystkich serdecznie.
    Na grę natrafił mój kolega, który oglądał zapowiedzi MMO 2019 i ta GRA zapowiada się najciekawiej, najbardziej rozwinięta.

    Jestem ogólnie maniakiem gier MMO'RPG, ta ma w Sobie kilka rzeczy, które mnie mega zaciekawiły

    • Rozwój postaci
    • Budowanie
    • Zbieranie surowców
    • Najważniejsze kamera Typu DIABLO (kocham ten typ)

    Teraz coś o mnie.
    Jestem Człekiem, który ma rodzinę i 32 lata, sporo czasu spędzam w gry, które mnie zaciekawiły, i ta jest właśnie tą grą. Postacią jeszcze nie wiem, którą będę grał, muszę się dobrze wczytać, i wybrać coś pod Siebie, ja preferuję zawsze MAGA, może ktoś z was coś podpowie. Jestem bardzo pomocny, lubię pomagać :D.

    Mam nadzieję, że znajdę osoby, z którymi będzie się miło grało i spędzę sporo godzin gry.

    Pozdrawiam:
    Piniek266


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @piniek266 Hello new friend, you might need this (info).


  • TF#7 - AMBASSADOR

    Hej!

    Postacią jeszcze nie wiem, którą będę grał, muszę się dobrze wczytać, i wybrać coś pod Siebie, ja preferuję zawsze MAGA, może ktoś z was coś podpowie.

    Biorąc pod uwagę to, że zapowiedziane mamy 9 szkół magii, to będzie bardzo dobra gra dla magów.

    ...ale jako, że gra jest jeszcze w pre-alfie (~150 graczy, którzy podpisali oświadczenie, że do alfy nie będą o niej mówić), to jeszcze nie ma za bardzo sensu mówić o buildach. Nawet nie wiemy, czy utrzyma się pomysł, że wszystkie rodzaje magii zależą od Inteligencji.

    zapowiedzi MMO 2019 i ta GRA zapowiada się najciekawiej, najbardziej rozwinięta

    Zgadzam się Fractured ma bardzo sensowny plan rozwojowy, jednakże, jeżeli spojrzysz na ostatnią mapę rozwojową...

    mapa drogowa

    ...to w 2019 wychodzi dopiero alfa (mamy obsuwę o miesiąc), a najtańszy dostęp do alfy w 2019 kosztuje 90€.
    Jeszcze trochę trzeba poczekać.


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured