Witam


  • TF#5 - LEGATE

    Cześć,
    Mam nadzieję że ten projekt zakończy się sukcesem. Natrafiłem na wzmiankę o tej grze przypadkiem i muszę przyznać że zaciekawiła mnie i to bardzo, teraz nadrabiam zaległości i czytam wszystkie artykuły aby zapoznać się z nią lepiej 🙂 Z niecierpliwością czekam też na jakieś otwarte beta testy na które liczę że uda mi się dostać a jak wiadomo wiara czyni cuda haha. Dodatkowym atutem będzie polska wersja językowa i chwali się że tak małe studio zawraca sobie tym głowę. Do zobaczenia w grze mam nadzieje.
    I takie małe pytanie czy tylko mi Fractured przypomina Albion Online ale takie bardziej dojrzalsze?


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @weak Hello new friend, you might need this (info).


  • TF#7 - AMBASSADOR

    Post w "Witamy w Fractured", który coś mówi ?

    Jaka miła odmiana. 😄

    @weak said in Witam:

    Z niecierpliwością czekam też na jakieś otwarte beta testy na które liczę że uda mi się dostać a jak wiadomo wiara czyni cuda haha.

    Darmowej bety dla wszystkich nie będzie, ale możesz wygrać darmowy klucz do alfy, jeśli:

    @weak said in Witam:

    I takie małe pytanie czy tylko mi Fractured przypomina Albion Online ale takie bardziej dojrzalsze?

    Ja zamierzam grać głównie zwierzoludziem w samo PvE, więc z mojej strony raczej nie, nie widzę podobieństwa. 😛


  • TF#5 - LEGATE

    Czyli może być ciężko aby wygrać klucz no ale będzie co ma być i może się uda 😛
    Szkoda też że coś mało polskie community tu zagląda ale może będzie lepiej.


  • TF#5 - LEGATE

    Wooohooo pękł 100 lvl troszkę to trwało ale jest co świętować 👏


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured