~~ Cześć! Dawajcie na piwko! ~~


  • TF#10 - CONSUL

    Siema wszystkim! 🍻

    Tu Tajger. Grałem przez wiele lat w Albion Online (od alphy od 2013 roku). Rok później założyliśmy gildię. Przez tamten czas prowadziłem największą i najbardziej rozpoznawalną polską gildię Gentlemen, która była bardzo wysoko w rankingach i rywalizowała z TOP gildiami. Udało się tego dokonać ze świetnymi ludźmi, którzy włożyli ogrom pracy. Niestety, kilka lat temu zawiedliśmy się grą, oraz kilkoma innymi aspektami i powoli przestaliśmy grać.

    Po 3 latach przerwy od gier postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę, żeby pograć w coś naprawdę konkretnego. Dlatego pojawiłem się tutaj. 😀 Tym razem już nie jako guild master, ale jako zwykły gracz, który chce się dobrze bawić. Do tego chciałbym dołączyć do jakiejś gildii, która ma jakieś cele i aspiracje.

    Bardzo szanuję to, jak ambitni są twórcy i za wszelką cenę chcą stworzyć dobry produkt w tak naprawdę kilka osób. Szczerze, widzę potencjał w tej grze, a esencją chyba jest vertical progression, dynamic mmo oraz brak typowego grindu. Domniemam, że dzięki temu będzie to czysty fun, a nie monotonna orka, a gra sama w sobie raczej długofalowo nie rozczaruje.

    Powoli zaczynam też odkrywać te wszystkie ciekawostki i informacje związane z Fractured. Jest tego sporo, a najlepiej byłoby wejść do gry i zacząć testować. Tak więc, jeśli ma ktoś jakiś kluczyk na zbyciu, to przygarnąłbym jeden. 🙏

    ps Mam pewne plany odnośnie Fractured, ale podzielę się nimi z wami w przyszłości.


  • TF#12 - PEOPLE'S HERALD

    @Tajger said in ~~ Cześć! Dawajcie na piwko! ~~:

    n, która była bardzo wysoko w rankingach i rywalizowała z TOP gildiami. Udało się tego dokonać ze świetnymi ludźmi, którzy włożyli ogrom pracy. Niestety, kilka lat temu zawiedliśmy się grą, oraz kilkoma innymi aspektami i powoli przestaliśmy grać.
    Po 3 latach przerwy od gier postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę, żeby pograć w coś naprawdę konkretnego. Dlatego pojawiłem się tutaj. Tym razem już nie jako guild master, ale jako zwykły gracz, który chce się dobrze bawić. Do tego chciałbym dołączyć do jakiejś gildii, która ma jakieś cele

    Nick jakby znajomy 🙂


Log in to reply
 

Copyright © 2023 Dynamight Studios Srl | Fractured